count
2006-10-11

Andergrant

Olsztyn >>> AnderGrant jest jednym z największych pubów w Olsztynie. Tylko tutaj można sączyć piwko słuchając starej i nowej (niepublikowanej jeszcze w Polsce) muzy począwszy od melodyjnego pop-rock aż po trash i black metal.

AndreGrant, jak wskazuje nazwa, mieści się w piwnicy w pomieszczeniach po byłym magazynie Obrony Cywilnej Urzędu Miasta w Olsztynie.

Powierzchnia: 200 m2, powierzchnia sceny: 20 m2
Kubatura maksymalna: ok. 350-370 osób (ale już na stojąco)
Letni ogródek piwny - miejsca dla 70 osób.
Moc: ile potrzeba.

W piątki i soboty odbywają się tu koncerty na żywo.
Powszednie dni tygodnia poświęcone są różnym rodzajom muzyki (muzyczne dni tematyczne).

Pierwsza sala, sprawia wrażenie kameralnej. Wykończona czerwoną cegłą rozbiórkową, udekorowana licznymi zdjęciami artystów, którzy do tej pory tu występowali oraz dekadenckie obrazy olsztyńskich artystów wprawiają w pozytywny, niekonformistyczny nastrój. Sala pomalowana jest ciepłymi barwami, może dlatego w jesienny wieczór siedzi się tam tak przyjemnie. Rozmów toczących się przy stolikach nie zakłóca głośna muzyka.

Wystrój wnętrza drugiej sali jest skromny, pomalowanej na zielono. Zawieszone na ścianach sali koncertowej oświetlenie wprawia w nostalgie za czasami późnego Gierka, kiedy to szyby wind osobowych w wieżowcach oświetlano takim właśnie sposobem. W rogu 2 sali znajduje się 20 m2 scena obmurowana czerwoną cegłą.

Należy tu jeszcze wspomnieć o toaletach. To po prostu trzeba zobaczyć!!! - tak wymalowanych i zadbanych wychodków nie ma w Olsztynie żaden klub! W całym lokalu jest bardzo dobra cyrkulacja powietrza - mechaniczna wentylacja wymienia całość 'siekierowej' zawiesiny w świeży odurzający powiew w niecały kwadransik.

Ceny:
Pub patronacki Grupy Carlsberg - Okocim.
Ceny piwa z nalewaka: Okocim jasne pełne: 0.5l / 0.3l - 4.00 / 3.00 pln; Carlsberg 0.4l / 0.25l - 4.00 / 3.00 pln
Dostępny także pełen asortyment piwa butelkowego oraz drinki.....

Adres:
Olsztyn 10-432
ul. Kołobrzeska 32
tel. 89 5331371
e-mail: andergrant@o2.pl
www: www.andergrant.com
Godziny otwarcia: pn-sob godz. 15:00 - max. niedziela godz. 18:00 - max.

Dodaj komentarz

zgłoś nadużycie Flip, Utworzony: 2016-12-24 20:19:59, IP: 188.143.*.*

get kredit report übersetzung

zgłoś nadużycie Maryellen, Utworzony: 2016-12-18 02:57:44, IP: 188.143.*.*

customer cheap car insurance driving selecting auto insurance quotes online robot quote sites auto insurance quotes make compare company insurance car facilities new insurers auto insurance quotes gas

Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
oceń artykuł:
( 4.66 )      znakomity :)